DISTANČNÍ VÝUKA

Distanční výuka - info

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že se od 12. dubna mateřské školy otevřou pouze pro část dětí povolenou mimořádným opatřením MZ, rozhodli jsme alespoň v částečné míře zachovat nabídku distančního vzdělávání právě pro děti, co do školky prozatím nemohou. Každý týden tak budete mít možnost si v dole uvedených odkazech stáhnout nabídku pracovních listů, námětů na výtvarné činnosti, básniček atd. V případě potřeby se neváhejte na paní učitelky obrátit na níže uvedených e-mailových adresách s jakýmkoliv dotazem nebo žádostí o individuální konzultaci. Jsme tu pro Vás.

Úkoly pro malé předškoláky 1

Úkoly pro malé předškoláky 2

Úkoly pro malé předškoláky 3

Úkoly pro malé předškoláky 4

Vážení rodiče,
v rámci distanční výuky můžete s dětmi zdarma využívat on-line Interaktivní pracovní učebnici MIUč+ "Zápis je tu" jako pomocníka s přípravou na zápis do 1. ročníku ZŠ. Bezplatný přístup bude umožněn až do 31. 5. 2021. Tato nabídka je dobrovolná. Záleží jen na Vás, zda ji využijete.

Nejdříve zadejte do vyhledavače odkaz: https://nns.cz/predskolak/
Následně po otevření stránek klikněte na zvýrazněný modrý text "ZDARMA využívat" a můžete začít.
Podrobné informace získáte po otevření obsahu s názvem MIUČ+Vážení rodiče,
vzhledem k uzavření mateřské školy na základě usnesení vlády č. 196 ze dne 26. února 2021, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky nouzový stav, poskytuje Mateřská škola Zdounky, okres Kroměříž distanční formu vzdělávání pro děti plnící povinné předškolní vzdělávání, jak jí to ukládá za povinnost Školský zákon.
Distanční výuka bude probíhat ve stejném režimu jako na podzim, tj. formou e-mailové korespondence. Na mailové adresy zákonných zástupců, které dali na začátku školního roku k dispozici pro tyto účely, budou 1x týdně zaslány pracovní materiály pro děti. V případě, že nemáte možnost si pracovní materiály vytisknout, je možné se domluvit na jejich osobním předání v MŠ. Pracovní listy budou opět rovněž uveřejněny na webových stránkách školy v sekci „Distanční výuka“ a budou tak přístupné i pro ostatní děti a zákonné zástupce. S materiály pracujte dle svých časových a organizačních možností. Některé pracovní listy mohou děti plnit zcela samostatně, u některých však bude třeba vaše dopomoc, vysvětlení a dohled. Náměty pro práci s dětmi jsou vybírány tematicky s ohledem na dané časové období a zařazení do školního vzdělávacího programu.
Vypracované pracovní listy si prosím zakládejte do složky a po ukončení karanténních opatření je předáte třídním učitelkám.
Budeme rádi za zpětnou vazbu od Vás, která nám umožní zlepšovat naši nabídku a lépe reagovat na vaše potřeby, které v této nelehké situaci vyvstaly.
Nově můžete komunikovat přímo s učitelkami z jednotlivých tříd, a to prostřednictvím jejich pracovních e-mailových adres:


Třída Berušky:
p. uč. Klabalová: jana.klabalova@mszdounky.cz
p. uč. Šrahulková: pavla.srahulkova@mszdounky.cz

Třída Sluníčka:
p. uč. Šamánková: ilona.samankova@mszdounky.cz
p. uč. Zrnová: julie.zrnova@mszdounky.cz

Třída Zajíčci:
p. uč. Kunová: denisa.kunova@mszdounky.cz
p. uč. Zelenková:jirina.zelenkova@mszdounky.cz


Děkujeme za Vaši spolupráci.


Kolektiv pracovníků MŠ ZdounkyV týdnu od 8. – 12. března jsou jarní prázdniny a distanční výuka neprobíhá, pedagogické pracovnice čerpají studijní volno.
1. - 5. dubna jsou velikonoční prázdniny a státní svátky, distanční výuka neprobíhá.Soubory ke stažení

3. - 7. 5. 2021

Rodina
26. - 30. 4. 2021

Máme rádi zvířátka

6. - 9. 4. 2021

Co potřebuje rostlina k životu

22. - 31. 3. 2021

Slavíme Velikonoce


15. - 21. 3. 2021

Jak přichází jaro


1. - 5. 3. 2021

Poznáváme věci kolem nás – Hádej, jaký jsem


9. - 13. 11. 2020

Svatý Martin

Podzim pastelky si vzal


2. - 6. 11. 2020

Podzimní svátky

Draci