Aktuální článek

Vítězné LOGO

Vloženo 17.10.2020, 21:12

Známe vítěze soutěže o logo Mateřské školy ve Zdounkách!
V týdnu od 13. – 16. října jste mohli spolu s námi rozhodnout o tom, jaké logo bude nosit naše mateřská škola. Hlasování se zúčastnilo 64 zákonných zástupců a 10 zaměstnanců školy. Celkem tedy 74 hlasujících.
Jednotlivé návrhy loga vytvořené našimi zaměstnanci získaly tento počet hlasů:
Návrh číslo 1 získal 15 hlasů.
Návrh číslo 2 získal 5 hlasů.
Návrh číslo 3 získal 3 hlasy.
Návrh číslo 4 získal 11 hlasů.
Návrh číslo 5 získal 2 hlasy.
Návrh číslo 6 získal 4 hlasy.
Návrh číslo 7 získal 5 hlasů.
Návrh číslo 8 získal 6 hlasů.
Návrh číslo 9 získal 7 hlasů.
Návrh číslo 10 získal 16 hlasů.
Těsné vítězství a právo reprezentovat naši mateřskou školu, tak získává logo s číslem 10. Děkuji všem rodičům a zaměstnancům školy za aktivní účast v naší anketě.

Mgr. Julie Zrnová, ředitelka školy

Další zprávy

Ahoj prázdniny!


Vloženo 09.07.2021, 22:22

Ahoj prázdniny!

Krásné a pohodové léto, odpočinek i spoustu zajímavých zážitků a pokaždé šťastný návrat domů
Vám ze srdce přeje kolektiv zaměstnanců Mateřské školy ve Zdounkách.

celý článek

Slavnostní rozloučení s předškoláky


Vloženo 04.07.2021, 12:58

Slavnostní rozloučení s předškoláky

Čtrnáct předškolních dětí se v úterý 29. června loučilo s mateřskou školou ve Zdounkách. Slavnostní vyřazení předškoláků proběhlo za účasti rodičů, rodinných příslušníků, pana starosty, paní místostarostky a všech paní učitelek.
Děti si pro návštěvníky připravily pěkné kulturní vystoupení. Následovalo vlastní slavnostní vyřazení, ...

celý článek

Klubík pro rodiče s dětmi


Vloženo 01.07.2021, 22:12

Klubík pro rodiče s dětmi

Mateřská škola Zdounky zorganizovala letos v červnu v rámci svého adaptačního programu „Klubík pro rodiče s dětmi“. Během pěti odpoledních setkání si mohli rodiče s dětmi přijít naši mateřskou školu prohlédnout, pohrát si, seznámit se s novým prostředím, učitelkami, a především nalézt odpovědi na otázky, které tíží snad každého rodiče, ...

celý článek

Den v přírodě s Beruškami


Vloženo 19.06.2021, 13:19

Den v přírodě s Beruškami

Poznávání přírody je přirozenou součástí předškolního vzdělávání.
15. června děti ze třídy Berušek podnikly přírodovědnou výpravu na jedno z výše položených míst Zdounek na ,,Katůvku“. Cestou pozorovaly krásu přírody a seznámily se pohledem na širší okolí Zdounek. Protože je zrovna čas senoseče, měly možnost vidět obracení sena ...

celý článek

Lesní pedagogika v zámeckém parku se třídou Sluníček


Vloženo 18.06.2021, 21:38

Lesní pedagogika v zámeckém parku se třídou Sluníček

V pondělí 14. června se třída Sluníček vydala na pěší výlet do zdouneckého zámeckého parku, spojený s programem lesní pedagogiky a ochrany přírody.
V rámci spolupráce mateřské školy a rodičů jsme využili nabídky pana Víta Kondlera a jeho spolupracovníka z ÚHÚL v Kroměříži Pavla Grygy, kteří si pro nás na místní louce připravili velmi zajímavý ...

celý článek

Zajíčci v Divokách


Vloženo 16.06.2021, 20:41

Zajíčci v Divokách

Ve středu 9. června jsme se s dětmi vydali na výlet do krásné přírody Divok. Ráno jsme se všichni natěšení sešli na zastávce ve Zdounkách a když dojel autobus, rozloučili jsme se s rodiči a vyrazili jsme na místo. Výlet mohl začít! Cesta autobusem utekla rychle, a tak jsme byli za chvilku na místě. Hned při výstupu z autobusu nás uvítal žabí koncert, ...

celý článek

Zdounečtí hasiči dětem


Vloženo 06.06.2021, 22:52

Zdounečtí hasiči dětem

V pátek 4. června k nám do MŠ zavítali členové SDH Zdounky. Děti se dozvěděly spoustu nových informací – kdo je to hasič, co vše je náplní jeho práce, ukázka demonstračních obrázků, kdy musí hasiči zasahovat, jak se zachovat v takových situacích a na jaké číslo zavolat. Děti také na zahradě shlédly hasičskou výstroj, kterou si mohly i vyzkoušet ...

celý článek

Děti slavily svůj svátek


Vloženo 06.06.2021, 22:23

Děti slavily svůj svátek

Den dětí je ve školce velkou událostí. A protože my slavíme rádi, protáhli jsme si oslavy, jako v pohádkách, rovnou na celý týden!
Povídali jsme si o tom, jak slaví tento svátek děti po celém světě. Naučili jsme se spoustu písniček, říkanek, vyráběli jednoduché hračky a hlavně si hráli.
V úterý nás čekal den plný soutěží a především ...

celý článek

Muzicírování se ZUŠkou aneb návštěva v hudebním království


Vloženo 28.05.2021, 21:39

Muzicírování se ZUŠkou aneb návštěva v hudebním království

Vskutku originální způsob, jak dětem z mateřinky přiblížit studium na ZUŠ ve Zdounkách, zvolili pedagogové této školy. Pozvali nás totiž na návštěvu do svého hudebního království. Přivítal nás sám pan král Tamburín I., jeho dcera princezna Písnička a zlobivý princ Norbert. V království se zrovna chystal bál a do zámku se začali sjíždět hudebníci ...

celý článek

Školička v květnu


Vloženo 28.05.2021, 21:06

Školička v květnu

Začátek května byl stále ještě v režimu nouzových opatření. Školička fungovala v omezeném provozu, pouze pro předškolní děti, a navíc jedna třídečka musela kvůli covidu do karantény…
Ale od 10. května se vše obrátilo k lepšímu, nastoupily všechny děti a ve školičce už to zase bzučí, jako v úle ;o).
A protože se snažíme dělat všechno proto, ...

celý článek

Zobrazit starší články

1 2 3 4 5 6