Aktuální článek

Tříkrálové koledování

Vloženo 10.01.2022, 14:58

Kašpar, Melichar a Baltazar prošli školkou, aby všem vinšovali štěstí, zdraví a dlouhá léta. Poté se vydali se svým poselstvím dál, zastavili se popřát vše dobré na obecním úřadu ve Zdounkách a nakonec zamířili do kostela, posklonit se a zazpívat u jesliček malému Ježíškovi. Tuto pěknou tradici si v letošním roce vzala za své třída Berušek a myslím, že se jim velmi podařila.

Na video koledníků se můžete podívat ZDE .

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další zprávy

Návštěva knihovny a návštěva paní knihovnice u nás ve školce


Vloženo 17.05.2022, 21:47

Návštěva knihovny a návštěva paní knihovnice u nás ve školce

Do knihovny jsme se moc těšili. Knížky jsou totiž príma. A taková pohádka na dobrou noc, kterou čte máma nebo táta doma večer před spaním, patří k zážitkům, které si děti pamatují až do dospělosti... Tak neváhejte a čtěte! Stojí to za to.

celý článek

Máme rádi pohádky


Vloženo 17.05.2022, 21:41

Máme rádi pohádky

Máme rádi pohádky. Rádi se na dě díváme a rádi si pohádky hrajeme.

celý článek

Jméno pro novou třídu


Vloženo 10.05.2022, 10:11

Jméno pro novou třídu

Zapojte se s námi do výběru jména pro novou třídu. Hlasovat pro nové jméno můžete na

https://forms.gle/ZuSfbu53mMn6pHx99


Anketa bude přístupná do konce května, poté se hlasy sečtou a vítězné jméno bude oznámeno na oslavách 40. výročí otevření mateřské školy, 4. června 2022.

Těšíme se na spolupráci.

celý článek

Maminky mají svátek


Vloženo 05.05.2022, 21:50

Maminky mají svátek

Milé maminky, besídku a dárečky pro Vás s láskou připravily Vaše děti. Věříme, že jste si toto krásné odpoledne užily, zasloužily jste si to.

celý článek

Čarodějnický rej


Vloženo 05.05.2022, 12:53

Čarodějnický rej

Pár foteček z našeho čarodějného dopoledne si můžete prohlédnout zde ve fotogalerii.

celý článek

Kuchyně bez hranic


Vloženo 05.05.2022, 12:35

Kuchyně bez hranic

Zde si můžete prohlédnout fotografie z našeho posledního kuchtění. Pekli jsme slané sýrové sušenky z kukuřičné mouky.

celý článek

Brigáda na školní zahradě


Vloženo 01.05.2022, 15:08

Brigáda na školní zahradě

Prohlédněte si fotografie z jarní brigády na školní zahradě. Udělali jsme moc práce - upravili jsme okolí vyvýšených záhonů, dosypali kamínky pod herní prvky, natřeli jsme plot, vyvýšené záhony i některé herní prvky a usadili jsme branku v horní části zahrady. Děkuji všem kolegyním, rodičům a pracovníkům obce, kteří přiložili ruku k dílu. ...

celý článek

Den Země a otvírání studánek v Divokách


Vloženo 01.05.2022, 14:47

Den Země a otvírání studánek v Divokách

22.dubna jsme v mateřské škole přivítali jaro. Děti z Berušek svými říkadly, písněmi a tanečky zahájily projektový den oslavy Dne Země. Ve třídách i na zahradě pak děti plnily různé úkoly, a zúročily své znalosti o stromech, rostlinách, zvířatech, třídění odpadu a vnímaly krásu slunečného dne všemi smysly. Také si vyzkoušely svou zdatnost ...

celý článek

Nový zabezpečovací systém školy


Vloženo 18.04.2022, 21:59

Nový zabezpečovací systém školy

Vážení rodiče,
během následujících dnů Vás osloví paní učitelky, aby Vám vysvětlily fungování nového zabezpečovacího zařízení pro vstup do mateřské školy. Systém budeme spouštět postupně. Pro oprávnění vstupu do budovy Vám budou přiděleny 2 ks čipů oproti vratné záloze 500,- Kč. Vstup do budovy Vám bude umožněn v těchto časových pásmech:
...

celý článek

Zobrazit starší články

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11